درباره ما

داستان اسنپ شیمی

بازار مواد اولیه شیمیایی یکی از اصناف فعال ، پرسابقه و تخصصی کشور عزیزمان می باشد ، به طوریکه در صد زیادی از فعالان عرصه ی تولید اهم از دولتی و خصوصی ، کسب و کارهای بزرگ و کوچک،مواد اولیه خود را از این بازار تامین میکنند.

شرکت آرمان سفیر نبوغ پایدار (اسنپ شیمی) هسته ی اولیه خود را در قلب این بازار یعنی خیابان ناصر خسرو در سال 1390 با تکیه بر نیروی جوانی و خلاقیت نیروهای خود بنا نمود و در سال 1395 دفتر خود را به خیابان دولت انتقال داد.

این شرکت با کسب تجربه های بسیار گرانبها به دلیل حضور مستمر و مداوم خود و همکاری با شرکت های بزرگ و صاحب نام کشور دفتر مرکزی  فروش و بازرگانی خود را در سال 1396 در خیابان انقلاب افتتاح کرد.

ماموریت اصلی مجموعه ی اسنپ شیمی تهیه و توزیع مواد اولیه مورد نیاز صنایع مختلف کشور از جمله صنعت مواد غذایی،آرایشی و بهداشتی ،رنگرزی،نساجی , آبکاری و آب و فاضلاب و…. به بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت می باشد.

اعتقاد این مجموعه بر کار تیمی و همکاری های استراتژیک و بلند مدت با شرکای تجاری خود برای کسب سهم بیشتری از سبد کالاهای مورد نیازاصناف مختلف می باشد.

ایدئولوژِی و چشم انداز مدیریت مجموعه ی اسنپ شیمی احترام عملی به مشتریان خود و حفظ کامل تمامی منافع آنها در تمام مراحل همکاری با این مجموعه می باشد.

اسنپ شیمی

نقشه ی راه  ما همواره حفظ سرمایه اصلی شرکت که اعتماد شما مشتریان محترم بوده است، می باشد و بر این باور اعتقاد داریم که دست در دست همدیگر میتوان با احترام به اصول و منافع هم سهمی در گردش چرخ های صنعت این مرز و بوم داشته باشیم و در چهارچوب قوانین کشور عزیزمان رو به جلو و با انرژی مضاعف برای رسیدن به اهداف یکدیگر کمر همت و کوشش ببندیم.

مدیریت مجموعه ی اسنپ شیمی ، مهندس ناظمی