کلر هندی

فروش کلرهندی ، کلر از مواد شیمیایی مهم می باشد، اهمیت این ماده از آن جهت می باشد که به عنوان یک باکتری کش، جلبک کش و ماده ای پاک کننده و گندزدا با غلظت های متفاوت تولید شده ودر بازار موجود می باشد. شرکت های بسیاری در سراسر دنیا اقدام به تولید انواع کلر با درصد خلوص متفاوت برای کاربردهای متفاوت داشته اند.

کلر هندی یکی از نمونه های تولید شده از ماده کلر است که محصول کشور هند می باشد.کیفیت مناسب این محصول وارداتی در کنار قیمت مناسب باعث بوجود آمدن بازار مناسبی برای فروش کلر هندی شده است . آشنایی به خصوصیات و کیفیت این ماده شیمیایی ما را برای فروش کلر هندی کمک می کند. با توجه به نیاز بسیاری از مراکز از جمله استخرها به کلر، کیفیت مناسب این ماده شیمیایی  اهمیت بسیاری دارد.شرکت های تولید کننده بسیاری اقدام به تولید انواع کلر می کنند. که آنچه  تولیدات آنها را از یکدیگر متمایز تفاوت در اثر گذاری و نوع این ماده می باشد.

فروش کلر هندی به صورت گرانول و با قابلیت حل شوندگی بسیار خوب در آب موجود می باشد. فروش کلر هندی در بسته بندی های مختلف ، پودری، گرانول، قرص  و همچنین سایز های مختلف انجام می شود.شما با توجه به مصرف و نیاز خود می توانید از شرکت هایی که فروش کلر هندی  را انجام می دهند خریداری کنید. البته لازم است خرید این نوع محصولات شیمیایی را از شرکت های معتبر انجام دهید.

دانستنی در فروش کلرهندی

PH آن ۱۰٫۸ است که باعث می شود PH آب استخر در حد بهینه ۷٫۲ تا ۷٫۶ باقی بماند. وقتی که از محصولاتی چون گاز کلر و یا تری کلرو ایزوسیانورات (TCCA) برای گند زدایی استخر ها استفاده می شود ، PH آب کاهش یافته و موجب خوردگی سطوح استخر می شود. در مقابل ، آکوافیت از بتون ، پلاستر ، لوله ها و سایر تجهیزات استخر محافظت می کند.

عموما در نگهداری از استخرهای شنا با مشکلات اساسی زیر روبرو هستیم

 • رشد باکتری ها، ویروس ها و دیگر میکروب ها در استخر های شنا. علاوه بر آن آب استخر وقتی در معرض هوا قرار می گیرد می تواند جاذب این عوامل بوده و خود مسبب بیماری و عفونت برای شناگر باشد.
 • بسیاری از میکروب ها و جرم های خطرناک می تواند از بدن شناگر به آب منتقل شود و خود منبعی از بیماری های ناشی از آب گردد.
 • انتقال آلودگی هایی چون روغن و چربی، عطر و ادرار از بدن و موهای شناگران آب را برای استفاده مجدد حتی در بازه های زمانی کوتاه نامناسب می کند.

بنابراین دلایلی وجود دارد که نشان می دهد استخرهای شنا به طور منظم و موثر نیاز به عفونت زدایی و گندزدایی دارد و بنابراین کلرین یک عامل پاک کننده مناسب است که در طول زمان کارایی خود را به اثبات رسانده است.

آکوافیت فرم خشک کلرین بوده و بنابراین ایمنی در کار بسیار بالایی دارد. این آکوافیت (کلسیم هیپو کلریت) به راحتی در آب حل می شود و عاری از هر گونه ماده آلی می باشد. PH آن ۱۰٫۸ است که باعث می شود PH آب استخر در حد بهینه ۷٫۲ تا ۷٫۶ باقی بماند. وقتی که از محصولاتی چون گاز کلر و یا تری کلرو ایزوسیانورات (TCCA) برای گند زدایی استخر ها استفاده می شود، PH آب کاهش یافته و موجب خوردگی سطوح استخر می شود. در مقابل، آکوافیت از بتون، پلاستر، لوله ها و سایر تجهیزات استخر محافظت می کند.

 نکات مهم فروش کلر هندی

 • با توجه به انواع مختلف کلر باید آشنایی کامل به نحوه فروش کلرهندی داشته باشید.
 • در فروش کلرهندی به کیفیت ماده ای که در دست دارید اطمینان داشته باشید.  
 • دستورالعمل استفاده برای مکانهای مختلف را با توجه به درخواست مشتری کامل توضیح دهید
 • کلر هندی در درصد های مختلف تولید شده و در بازار وجود دارد، با توجه به محل استفاده و میزان مصرف فروش کلر هندی را در دستورکارخود قرار دهید.
 • داشتن خدمات و مشاوره پس از فروش را در برنامه فروش خود قرار دهید تا مشتری با اطمینان بیشتری از شما خریداری کند.
 • در فروش کلر هندی تخفیف هایی برای مشتری های خود در نظر بگیرید
 • ایمنی بسته بندی محصولات خود را در هنگام فروش چک کنید.
کلرهندی

کاربرد های کلر هندی

 • از رشد ویروس و باکتری و میکروب های دیگر در استخر جلوگیری می کند چون آب وقتی درمعرض هوا قرار می گیرد تمام عوامل بیماری زا را به خود جذب می کند
 • جلوگیری از انتقال میکروب و بیماری ها از بدن شناگران به آب
 • جلوگیری از انتقال روغن و چربی از بدن شناگر به آب
 • یک ماده شیمیایی گندزدا برای  استخرهای مناطق مسکونی

درصورتی که قصد خرید و تهیه دیگر محصولات از قبیل  فروش مواد اولیه صنایع شکلات سازی  ، فروش مواد اولیه صنایع غذایی ، فروش مواد اولیه شیمیایی ، فروش پودر کاکائو ،  فروش روغن جانشین کره کاکائو  می توانید از طریق سایت و یا تلفن شرکت اسنپ شیمی سفارش خود را اعلام کنید